full

KONTEYNER KİRALAMA VE SATIŞ

full

KONTEYNER KİRALAMA VE SATIŞ

full

KONTEYNER TAMİR VE BAKIMI

KONTEYNER SATIŞ

İkinci El Konteyner

Türkiye’nin en büyük ikinci el konteyner tedarikçilerinden biri olan firmamız Mersin’deki kendi konteyner terminalinin yanı sıra İstanbul ( Anadolu ve Avrupa yakası ) ve İzmir deki anlaşmalı olduğu konteyner terminallerinde hem millileşmiş hem de serbest dolaşımda olan 20 DC – 40 DC – 40 HC ve Özel ekipman statüsündeki ikinci el konteynerleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

İstenilmesi durumunda Türkiye’nin diğer liman bölgelerinde konteyner teminin yanı sıra Uzakdoğu, Avrupa,

Kuzey Afrika ve Amerika’da da sıfır ve ikinci el konteyner temini müşterilerimize sağlayabilmekteyiz.

NKTU prefix kodu sadece firmamız adına tescilli olup konteynerlerimiz artık Nokta Lojistik adıyla tüm dünyada dolaşmaktadır.

Ağırlıklı olarak satışını yaptığımız konteynerlerimiz ikinci el olmasına karşın özelikle üzerinde durduğumuz konu konteynerlerin Cargo ve Sea Whorty kondisyonlarında deniz ve kara taşımalarına uygun standartlarda olmasıdır. İstenilmesi durumunda C.S.C. – I.S.O. – U.I.C. kural ve standartlarına göre konteynerlerimizin uygunluğunu belirten Gözetim Sertifikaları da verilmektedir.

Kiralama

Firmamız, stoklarında bulunan konteynerlerin satışını yapmasının yanı sıra siz değerli müşterilerimize konteyner kiralaması da yaparak müşteri odaklı ürün ve hizmetlerini günden güne arttırmaktadır.

Konteyner Tamir ve Bakımı

Mersindeki Konteyner Terminalimiz içerisinde bulunan kademe bölümümüzde konteynerlerle ilgili her türlü tamir ve bakım hizmetleri işinde uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.