full

DEPOLAMA VE DAĞITIM

full

DOĞRU DEPOLAMA

full

PROFOSYONEL DEPOLAMA YÖNETİMİ

full

ÖNCÜ TEKNOLOJİ

KONTEYNER TERMİNALİ

ELLEÇLEME

NOKTA LOJİSTİK sahalarında bulunan konteyner elleçleme üniteleri ile(Top Lift,Fork Lift ) konteyner terminal hizmetleri sağlanmakta ayrıca bu elleçeme üniteleri ihtiyaç dahilinde istenilen yere sevk edilebilmekte ve kullanıma sunulmaktadır.

TEMİZLİK VE DEZENFEKTASYON

Konteynerin taşıma sürecinde ,içerisine konulan mal ile kontamine olması sonucu çeşitli bakteri,kir ve koku oluşabilmektedir, sonraki kullanımlarda gerekli dezenfektasyon ve temizleme işlemi gerçekleşmediği taktirde mallar zarar görmekte ve insan sağlığı açısından büyük risk oluşturmaktadır.
Tarayıcınız satır içi çerçeveleri desteklemiyor veya şu anda satır içi çerçeveleri göstermek için yapılandırılmamış.

Sahalarımızda bulunan konteyner dezenfektasyon ve temizleme ekipmanları ile araçların ve konteynerlerin temizliği yapılabilmekte ve taşıma için hijyen koşulları sağlanmaktadır.

Tarayıcınız satır içi çerçeveleri desteklemiyor veya şu anda satır içi çerçeveleri göstermek için yapılandırılmamış.

BAĞLAMA VE ÇÖZME (LASHING & UNLASHING)

Konteynerlerin içerisine giren sabitlenmesi gereken ürün grupları konteynerlerin içerisine spanzet yada gergi çubuğu benzeri sabitleme elemanları ile en uygun şekilde sabitlenilir. Böylelikle vibrasyon, malların konteyner içerisinde dağılması yada devrilmesi engellenmiş olur. Konteyner sahalarımızda, yükleme yapısına uygun olarak bağlama ve çözme işlemlerinin tamamı gerçekleştirilmektedir. Ayrıca konteynerintaşıyıcı araç üzerine sabitlenmesi ve demiryolunda vagon üzerine konteyner sabitlenmesi işlemleri uzman ekibimiz sayesinde en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.